Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KOLBOX, 1900-talets första hälft, vitemaljerat gjutjärn, rokokostil, märkt N samt 58b, höjd ca 18, 50x40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, obetydlig lagning
561754
2018-08-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner