Kolbox gjutjärn

Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KOLBOX, 1900-talets första hälft, vitemaljerat gjutjärn, rokokostil, märkt N samt 58b, höjd ca 18, 50x40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, obetydlig lagning

561754

2018-08-04