Klubbat för:
15 500 SEK
10 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, 1800-talets början, fransk empire, parisarbeten, för 2 ljus vardera, brännförgylld och patinerad brons, höjd 26,5 cm
Senare upphängning, underdel med brott
561758
2018-08-04