Buddhafigur 1900-tal

Buddhafigur 1900-tal
Buddhafigur 1900-tal
Buddhafigur 1900-tal
Buddhafigur 1900-tal
Buddhafigur 1900-tal
Buddhafigur 1900-tal
Buddhafigur 1900-tal
Buddhafigur 1900-tal
Buddhafigur 1900-tal
Buddhafigur 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BUDDHAFIGUR, 1900-tal, skulpterat trä, bemålad och förgylld, höjd ca 89 cm

Slitage, färgbortfall, sprickor

561762

2018-08-04