Upsala Ekeby amplar 2 st

Upsala Ekeby amplar 2 st
Upsala Ekeby amplar 2 st
Upsala Ekeby amplar 2 st
Upsala Ekeby amplar 2 st
Upsala Ekeby amplar 2 st
Upsala Ekeby amplar 2 st
Upsala Ekeby amplar 2 st
Upsala Ekeby amplar 2 st

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPSALA EKEBY, ytterfoder/amplar, 2 st snarlika, 1920-tal, delvis glaserat och bemålat lergods, höjd ca 11 respektive 11,5 cm (kedjor ca 45 cm)

Bruksslitage, smuts

561776

2018-08-04