Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UPSALA EKEBY, ytterfoder/amplar, 2 st snarlika, 1920-tal, delvis glaserat och bemålat lergods, höjd ca 11 respektive 11,5 cm (kedjor ca 45 cm)
Bruksslitage, smuts
561776
2018-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här