Kerstin Hörlin-Holmqvist Stora Adam Fåtölj

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, "Stora Adam" fåtölj, ur Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, klädd i gul plysch, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, saknar en knapp

561782

2018-08-04