Asplund "Snö" bokhylla
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö", bokhylla, Asplund, formgiven under 1990-talet, vitlackerad, höjd ca 147,5, 90x43 cm
Smärre slitage, hyllplan med märken, bakstycke med smärre spricka
561783
2018-08-05