Elisabeth Warling akvarell

Elisabeth Warling akvarell
Elisabeth Warling akvarell
Elisabeth Warling akvarell
Elisabeth Warling akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ELISABETH WARLING (1858-1915): "Fontenay aux Roses", signerad Elisabeth Warling, akvarell, 29x22 cm

561784

2018-08-05