Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGSKÅP, vitrin, tidigt 1900-tal med ett flyttbart hyllplan, skuren dekor, betsat trä, höjd ca 90, 120x45
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Bruks och åldersrelaterat slitage
561815
2018-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här