Väggskåp

Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSKÅP, vitrin, tidigt 1900-tal med ett flyttbart hyllplan, skuren dekor, betsat trä, höjd ca 90, 120x45

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Bruks och åldersrelaterat slitage

561815

2018-08-05