Byrå gustaviansk

Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk med senare vitrinskåp, förgyllda bleckbeslag till handtagen märkta Eskilstuna och med svenska riksvapnet, betsat trä, senare hjul i porslin, höjd ca 92, 51x118 cm

Renoverade och kompletterade, lagade ben på byrån, bruks och åldersrelaterat slitage

561816

2018-08-05