Giancarlo Piretti stolar
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GIANCARLO PIRETTI, stolar, 7 dlr, 1960/70-tal, modell DSC 106, för Castelli, Italien, stål och aluminium, röd ylleklädsel, sitthöjd 48 cm
Omfattande bruksslitage på delar av metallen, några fläckar på klädseln
561828
2018-08-05