Magda Larson stilleben

Magda Larson stilleben
Magda Larson stilleben
Magda Larson stilleben
Magda Larson stilleben
Magda Larson stilleben
Magda Larson stilleben

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGDA LARSON "MAG" (1906-): "Höstlöv", stilleben, olja på duk, signerad Magell, mått ca 41x33

PROVENIENS: Utställd på Hotell Gillet, Uppsala, 1951, utställningskvitto medföljer

561840

2018-08-05