Per-Åke Persson

Per-Åke Persson
Per-Åke Persson
Per-Åke Persson
Per-Åke Persson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "4:th of July´´ (independent day II), New York 2009, signerad à tergo numrerad 2/10, fotografi, C-print, ca 39x39 cm

561849

2018-08-05