Smyckesskrin Kina
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SMYCKESSKRIN, KIna, tidigt 1900-tal, stomme i trä med lackarbete, figurala motiv samt infattade mynt, höjd ca 31, samt 24x14 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Bruks och åldersrelaterat slitage
561858
2018-08-05