Oscar Dahl fat

Oscar Dahl fat
Oscar Dahl fat
Oscar Dahl fat
Oscar Dahl fat
Oscar Dahl fat
Oscar Dahl fat
Oscar Dahl fat
Oscar Dahl fat
Oscar Dahl fat
Oscar Dahl fat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR DAHL, fat, Rörstrand, stockholmsmotiv med bl.a Stadshuset och Gamla Stan, glaserat stengods, signerad och daterad Oscar Dahl -1948, diameter ca 39 cm

Smuts och fläckar

561876

2018-08-05