Alberto Vargas Pinup-bilder

Alberto Vargas Pinup-bilder
Alberto Vargas Pinup-bilder
Alberto Vargas Pinup-bilder
Alberto Vargas Pinup-bilder

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERTO VARGAS (Peru, 1896-1982): Pinup-bilder, 12 st, inklusive bl at: ´´The Varga Girl´´ för januari, februari, mars, juni, november och december 1948 samt ´´Shocking Suggestion´, offset tryck litografier, signerade i trycket, bildmått varierande från ca 29x20-40x25.5 cm

Ej examinerade ur ramen

561885

2018-08-08