Matbord design David Rosén
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAVID ROSÉN, runt matbord, Nordiska kompaniet, 1900-talets mitt, stomme av teakbetsad bok, bordsskiva fanerad med teak, höjd ca 74, diameter ca 115 cm
Utdragbart, men saknar iläggsskivor
561889
2018-08-05