Matbord design David Rosén

Matbord design David Rosén
Matbord design David Rosén
Matbord design David Rosén
Matbord design David Rosén
Matbord design David Rosén
Matbord design David Rosén
Matbord design David Rosén
Matbord design David Rosén
Matbord design David Rosén
Matbord design David Rosén

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

DAVID ROSÉN, runt matbord, Nordiska kompaniet, 1900-talets mitt, stomme av teakbetsad bok, bordsskiva fanerad med teak, höjd ca 74, diameter ca 115 cm

Zustandsbeschreibung

Utdragbart, men saknar iläggsskivor

561889

2018-08-05