Hummel / Goebel väggvaser 7 dlr

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUMMEL/GOEBEL, väggvaser 7 dlr, 1930-/40-tal, i form av hjärtan och änglar, höjd ca 9-12 cm

Slitage, nötning på färg, smuts

561895

2018-08-05