Såskålar samt karott nysilver

Såskålar samt karott nysilver
Såskålar samt karott nysilver
Såskålar samt karott nysilver
Såskålar samt karott nysilver
Såskålar samt karott nysilver
Såskålar samt karott nysilver
Såskålar samt karott nysilver
Såskålar samt karott nysilver
Såskålar samt karott nysilver
Såskålar samt karott nysilver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÅSKÅLAR, 1 par, samt DUBBELKAROTT, nysilver, 1900-talets andra hälft, AG Dufva

Slitage

561906

2018-08-05