Pinnstolar 4 st Albin Johansson & Söner

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PINNSTOLAR, 4 st, Albin Johansson & Söner, Hyssna, 1950/1960-tal, ryggpinnar i svartlackerat metall, fanérade i teak, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, smärre avslag på fanér och repor

561908

2018-08-08