Pipställ med pipor

Pipställ med pipor
Pipställ med pipor
Pipställ med pipor
Pipställ med pipor
Pipställ med pipor
Pipställ med pipor
Pipställ med pipor
Pipställ med pipor
Pipställ med pipor
Pipställ med pipor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIPSTÄLL, PIPOR, 12 dlr, 1800-talets senare hälft, bl.a., ek och rot, merparten med silverbeslag, längsta ca 105 cm

Piporna ej kompletta och med skador

561910

2018-08-05