Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIPSTÄLL, PIPOR, 12 dlr, 1800-talets senare hälft, bl.a., ek och rot, merparten med silverbeslag, längsta ca 105 cm
Piporna ej kompletta och med skador
561910
2018-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här