Sängstomme Lennartsnäs
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGSTOMME, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, bäddmått ca 186x107 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Renoverad, kompletterad, ytskador, färgbortfall
561920
2018-08-06