Klubbat för:
20 000 SEK
25 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Kirman, figural, ca 515x345 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Ställvis slitage, mindre fläckar
561921
2018-08-06