Orientmatta Lennartsnäs

Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs

Klubbat för:

20 000 SEK

25 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Kirman, figural, ca 515x345 cm

PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Ställvis slitage, mindre fläckar

561921

2018-08-06