Brasskärm Lennartsnäs

Brasskärm Lennartsnäs
Brasskärm Lennartsnäs
Brasskärm Lennartsnäs
Brasskärm Lennartsnäs
Brasskärm Lennartsnäs
Brasskärm Lennartsnäs
Brasskärm Lennartsnäs
Brasskärm Lennartsnäs
Brasskärm Lennartsnäs
Brasskärm Lennartsnäs

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRASSKÄRM, 1800-talets mitt, fanérad i mahogny, hjultrissor i mässing, med broderi, höjd ca 116, 97x47 cm

PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre ytskador, skadat broderi, lös dekordel

561924

2018-08-06