Roger Fällman oljemålning

Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROGER FÄLLMAN (född 1961): "Den gamla eken" (Rumskullaeken), olja på duk, signerad, ca 79x79 cm

561937

2018-08-06