Väggpendyl Roberg Engström
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal, Rob Engström, Stockholm, skulpterat och förgyllt trä, höjd 70 cm, nyckel finns
Ej funktionstestad. Sedvanligt slitage. Pendel finns. Nyckel finns.
561938
2018-08-05