Väggpendyl Roberg Engström

Väggpendyl Roberg Engström
Väggpendyl Roberg Engström
Väggpendyl Roberg Engström
Väggpendyl Roberg Engström
Väggpendyl Roberg Engström
Väggpendyl Roberg Engström
Väggpendyl Roberg Engström
Väggpendyl Roberg Engström

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal, Rob Engström, Stockholm, skulpterat och förgyllt trä, höjd 70 cm, nyckel finns

Ej funktionstestad. Sedvanligt slitage. Pendel finns. Nyckel finns.

561938

2018-08-05