Bordslampfot GAB

Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, bordslampa, 1900-talets första hälft, brons, grönpatinerad, brons, höjd inkl sockel ca 33 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

561943

2018-08-05