Maurice Denis etsning

Maurice Denis etsning
Maurice Denis etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAURICE DENIS (Frankrike 1870-1943): ´´L´enfant au tambourin´´, signerad ´´MAU. D´´ i trycket, etsning, ca 24x17 cm

Ej examinerad ur ramen

561944

2018-08-06