Edouard Vuillard etsning

Edouard Vuillard etsning
Edouard Vuillard etsning
Edouard Vuillard etsning
Edouard Vuillard etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

EDOUARD VUILLARD (Frankrike 1868-1940) sannolikt eftertryck: ´´Porträtt av Theo van Rysseberghe´´ etsning, osignerad, ca 10x13 cm

Ej examinerad ur ramen

561947

2018-08-06