Dörrar 1800-tal

Dörrar 1800-tal
Dörrar 1800-tal
Dörrar 1800-tal
Dörrar 1800-tal
Dörrar 1800-tal
Dörrar 1800-tal
Dörrar 1800-tal
Dörrar 1800-tal
Dörrar 1800-tal
Dörrar 1800-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÖRRAR, 1 par, 1800-tal, rikt skuren dekor i form av bl.a. meander, djurmotiv, m.m., beslag, gångjärn samt låsbussor i koppar, ca 250x75 cm

Skador

561959

2018-08-05