Stanislaus Wysocki skulptur

Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur
Stanislaus Wysocki skulptur

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAUS WYSOCKI (Polen, född 1949): skulptur, signerad, daterad och numrerad Stan Wys 5/8 2014, brons, delvis patinerad, höjd ca 40 cm

561973

2018-08-06