Eddie Tjeno Ericsson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDDIE TJENO ERICSSON (född 1946): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Eddie Tjeno 79, olja på duk, ca 50x50 cm

562000

2018-08-06