Matbord mahognyfaner
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, mahognyfaner, sarg med pärlstav i skuret trä, triangulär pelarfot på tre fötter med volutform, höjd ca 74, diameter 110 cm, 2 iläggsksivor medföljer, à ca 110x49 cm, total längd ca 208 cm
Fläck. lagning på fot, torrsprickor
562013
2018-08-06