Matbord mahognyfaner

Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, mahognyfaner, sarg med pärlstav i skuret trä, triangulär pelarfot på tre fötter med volutform, höjd ca 74, diameter 110 cm, 2 iläggsksivor medföljer, à ca 110x49 cm, total längd ca 208 cm

Fläck. lagning på fot, torrsprickor

562013

2018-08-06