Karmstolar empirstil
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARMSTOLAR, 1800-talets andra hälft, empirstil, mahogny, armlän avslutandes i voluter, sitthöjd ca 48 cm
Kuntoraportti
Ytslitage
562019
Päivämäärä:
2018-08-08