Karmstolar empirstil

Karmstolar empirstil
Karmstolar empirstil
Karmstolar empirstil
Karmstolar empirstil
Karmstolar empirstil
Karmstolar empirstil
Karmstolar empirstil
Karmstolar empirstil
Karmstolar empirstil
Karmstolar empirstil

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KARMSTOLAR, 1800-talets andra hälft, empirstil, mahogny, armlän avslutandes i voluter, sitthöjd ca 48 cm

Kuntoraportti

Ytslitage

562019

Päivämäärä:

2018-08-08