Skrivställ jugend

Skrivställ jugend
Skrivställ jugend
Skrivställ jugend
Skrivställ jugend
Skrivställ jugend
Skrivställ jugend
Skrivställ jugend
Skrivställ jugend
Skrivställ jugend
Skrivställ jugend
Skrivställ jugend
Skrivställ jugend

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVSTÄLL, jugend, brons, signerad G. Sandberg, daterad -06, längd ca 37 cm

562024

2018-08-14