Bordslampa alabaster

Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, alabaster, i form av en schackpjäs/hästhuvud, höjd ca 66 cm

Kuntoraportti

Slitage

562029

Päivämäärä:

2018-08-08