Bordslampa alabaster
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, alabaster, i form av en schackpjäs/hästhuvud, höjd ca 66 cm
Kuntoraportti
Slitage
562029
Päivämäärä:
2018-08-08