Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, 1900-talets mitt, A. Bersetti, stomme i gips föreställande kvinna lutandes emot palm, detaljer i strå, höjd (exkl. skärm) ca 42 cm

Minimalt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

562040

2018-08-07