Fåtölj Dux

Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, Dux, ben i teak, klädd i blå ulltextil, lös sittplymå etikettmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, sittplymåns klädsel senare

562041

2018-08-07