Olle Pira hyllsystem
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE PIRA, hyllsystem "Pira", String Design, bestående av 3 gavlar i stål, 2 skåpsdelar varav en med skjutdörrar och en med lådor, samt 8 hyllplan i teak, mått ca 182x200 cm
Smärre slitage och repor, enstaka hyllplan med fläck/repa, något solblekta
562107
2018-08-07