Olle Pira hyllsystem

Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem
Olle Pira hyllsystem

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE PIRA, hyllsystem "Pira", String Design, bestående av 3 gavlar i stål, 2 skåpsdelar varav en med skjutdörrar och en med lådor, samt 8 hyllplan i teak, mått ca 182x200 cm

Smärre slitage och repor, enstaka hyllplan med fläck/repa, något solblekta

562107

2018-08-07