Sängbord björk
2018-08-07
562128
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, lackerad björk, höjd ca 55, 33x50 cm
Slitage