Berlockarmband

Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERLOCKARMBAND, 18k guld, pansarlänk med svenska kontrollstämplar samt 8 berlocker, mestadels 18k guld, bestående av bl at, 1 i form av en fiol, 1 i form av en motorcykel, 1 i form av en elefant, totalvikt ca 21 g

Slitage, några länkar är något tunna, några mindre bucklor

562134

2018-08-07