Förstoringsmaskin
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÖRSTORINGSAPPARAT, för diabilder, 1900-talets mitt, "Uniprint", Sverige, stomme i grönlackerad metall, monterad på träsockel, höjd ca 76 cm
Linsen lös, kabeln med skador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
562140
2018-08-07