Dux fåtölj Pernilla med pall

Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall
Dux fåtölj Pernilla med pall

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

BRUNO MATHSSON, Dux, fåtölj, "Pernilla" med fotpall, canvas klädsel på stomme i bok, plymå i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm

Sedvanligt bruksslitage, nackkudde med lagning samt torra läderremmar

562144

2018-08-07