Dux fåtölj Pernilla med pall
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
BRUNO MATHSSON, Dux, fåtölj, "Pernilla" med fotpall, canvas klädsel på stomme i bok, plymå i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm
Sedvanligt bruksslitage, nackkudde med lagning samt torra läderremmar
562144
2018-08-07