Kozuka

Kozuka
Kozuka
Kozuka
Kozuka
Kozuka
Kozuka
Kozuka
Kozuka
Kozuka
Kozuka
Kozuka
Kozuka

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOZUKA, Japan, Edo-period, 1800-tal, signerad, dekor med blommor, senare etui, längd ca 9,8 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

562149

2018-08-07