Menuki

Menuki
Menuki
Menuki
Menuki
Menuki
Menuki
Menuki
Menuki
Menuki
Menuki
Menuki
Menuki
Menuki
Menuki

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MENUKI, 2 dlr, Japan, 1800-tal, guld, senare etui, längd ca 3 cm

Smärre slitage

562152

2018-08-07