Marguerite Bermond akvarell

Marguerite Bermond akvarell
Marguerite Bermond akvarell
Marguerite Bermond akvarell
Marguerite Bermond akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGUERITE BERMOND (1911-1991): "St Germain de Prés", akvarell, signerad Marg Bermond, bladmått ca 36x26 cm

562156

2018-08-07