Skåp empirstil
2018-08-08
562161
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets början, empirstil, mahognyfaner, förgyllda tassar, pärlstav, kannelering, höjd ca 95, 42x36 cm
Nyckel finns
Listdel saknas, avslag, fanerbortfall, ett hyllplan saknas