Soffgrupp Aristokrat design Bertil Fridhagen
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, soffa och fåtölj, modell "Aristokrat", Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft, valnöt, klädsel i grön mönstrad textil, vändbara dynor, sitthöjd 42, soffans längd 196 cm
Bruksslitage
562170
2018-08-07