Soffgrupp Aristokrat design Bertil Fridhagen

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, soffa och fåtölj, modell "Aristokrat", Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft, valnöt, klädsel i grön mönstrad textil, vändbara dynor, sitthöjd 42, soffans längd 196 cm

Bruksslitage

562170

2018-08-07